Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia | Zeta

29 Sht 14:45 ,

Shitet

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Dhj 13:28 ,

Na prodaju

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 07:12 ,

Lancia Zeta -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 18:58 ,

Lancia Zeta benzin -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim