Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lancia

Dedra , 1
13 Tet 22:06 ,

U Shit Flm MerrJep

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim