Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Land Rover

Dje 15:15
Linku:
,

Range Rover Sport 3.0 HSE

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 23:07
Linku:
,

Urgjent shitet Land Rover Discovery 4

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:03
Linku:
,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 11:51 ,

RANGE ROVER EVOQUE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Shitorja ,

Rang Rover Evoque 2.2D DYNAMIC

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 ,

RANGE ROVER SPORT 3.6 V8 I DOGANUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE SPORT NDRRIM ME BAGER

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 ,

Land Rover (Defender)

27 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:15 ,

Range Rover Sport 3.6 HSE dizel vp 2008 rks

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Range Rover Sport 3LTD Panorama ����

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:06 ,

Land Rover Diskovery 4 viti 2011 rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

SHES DHE NDRROJ RANGE ROVER 2.7 HSE FULL RKS 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

LAND ROVER FREELANDER 2 dizell 2.2

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 ,

•Range Rover Evoque 2.2 TD4 Automatik-Full Opcione

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 ,

Range Rover sport

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 ,

Range Rover 3.0 Sport Hse Ndrrohet

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 ,

Rang rover evoqu 2.0 d4 hse 048999049

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:53 ,

Range Rover Sport 4X4 3.0 LTD Autobiography

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:45 ,

Range Rover Sport 3.0Hse 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:41 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 3.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:41 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT HSE 3.0 D

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:32 Shitorja ,

RANGE ROVER EVOQUE 2015 I DOGANUAR 2.2 TD4 AUTOMAT

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:17 ,

Range Rover-Dizell Facelift

16 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 ,

Range Rover

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:50 ,

Shitet Rang Rover2.7 Dizel HSE viti 2008 RKS1 vit

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:32 ,

Land Rover Diskovery 4 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:29 ,

Land Rover Diskovery 4 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:49 ,

Shitet urxhent rangerover 3.0 diesel

7 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:43 ,

Shitet Range Rover Evoque 2.2 TD4 viti 2015 RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

Land Rover Freelander II

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:22 ,

Land rover discovery- 7 Ulese, ndrrim i mundshem

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:54 ,

Range Rover VOGUE FACELIFT 2011

18 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:42 ,

Range Rover URGJENT

14 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 ,

Range Rover 2.7 HSE Sport

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:15
Linku:
,

Range Rover Sport 3.0 HSE

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:33 ,

Shitet Range Rover 2.7 HSE Sport Diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:04 ,

UUU SHITË DEFENDER 130 TDI; DHE 110 TDI ASHT SHIT

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:56 ,

Range Rover Evoque 2.2 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:28 ,

Shes Range Rover sport 2.7 dizell

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:04 ,

Land rover discovery 2.5d 4x4

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 02:03
Linku:
,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 23:07
Linku:
,

Urgjent shitet Land Rover Discovery 4

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 23:01 ,

Range rover

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 21:20 ,

Land Rover Discovery 2.7

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:20 ,

Range Rover 3.0 Autobiografi

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 20:10 ,

Range Rover Sport autobiography look

14 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 19:13 ,

RANGE ROVER SPORT km:155.000

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 18:56 ,

Land Rover Freelander 2.0

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 16:12 ,

Range Rover Sport HSE 3.0 SDV6 2014

56 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim