Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Land Rover | Defender

Sot 15:02 ,

Land Rover (Defender)

27 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:58 ,

Defender 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 02:03 ,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 22:25 ,

U SHIITË Land Rover Defender 130 TDI

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 21:53 ,

U SHITË Land Rover Defender 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 21:23 ,

Land Rover Defender

6 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Qer 20:23 ,

Land Rover Defender 110

18 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Qer 12:04 ,

UUU SHITË DEFENDER 130 TDI; DHE 110 TDI ASHT SHIT

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 20:00 ,

Land Rover Defender

22 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 14:28 ,

Land Rover

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 18:28 ,

Defender

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 18:58 ,

LAND ROVER 2.0 TD4 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 08:07 ,

LAND ROVER DEFENDER 110

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Nën 08:06 ,

LAND ROVER DEFENDER 90

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Sht 19:37 ,

Land Rover Defender 110

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Gush 21:33 ,

Land Rover Defefender 110

7 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:58 ,

Shitet Land Rover DEFENDER 2005

23 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 09:43 ,

Land Rover Defender dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 18:34 ,

Land Rover

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 21:02 ,

Land Rover

15 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Shk 20:54 ,

Land Rover full

15 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Shk 19:52 ,

Defender 130

10 499 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 11:59 ,

Land Rover Defender ne shitje

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Nën 21:32 ,

LAND ROVER

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 18:36 ,

Ne gjendje

1 600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Sht 09:30 ,

auto pjes landrover

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 19:58 ,

Suzuki

290 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 18:17 ,

Landro vera

11 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 19:43 ,

Defefender 14999

13 499 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 10:20 ,

u shit flm merrjep

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 20:49 ,

Ushit e gzoft pronari iri

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Korr 12:55 ,

Land Rover Defender 2.0 Dizel Regj 13.10.2017

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 12:54 ,

Land rover 2.0 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 22:15 ,

Shitet xhipi land rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 14:59 ,

Shitet Land Rover Defender

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 11:37 ,

Vetur

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 14:43 ,

LAND ROVER DEFENDER -02

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 20:31 ,

Land Rover

4 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Mar 18:51 ,

Land Rover Defender -01

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 15:56 ,

Land Rover defender

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 12:13 ,

Shitet Land Rover Defender -99 Tdi

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 20:46 ,

Defenderi në shtije

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Tet 18:43 ,

Land Rover Defender dizel -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim