Kaçanik | Makina | Vetura | Land Rover | Defender | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 14:11 Vetura , Gjilan

Land Rover

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 09:15 Vetura , Prishtinë

Land Rover “Defender” 2.5 tdi 1 vit regjistrim

7 999 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 01:39 Vetura , Gjilan

Land Rover Defender 110

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Nën 12:03 Vetura , Fushë Kosovë

DEFENDER 90

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 12:03 Vetura , Fushë Kosovë

DEFENDER 110

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Tet 18:34 Vetura , Viti

Land Rover Defender 130 TDI

11 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 19:37 Vetura , Gjilan

Land Rover Defender 110

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Gush 21:33 Vetura , Ferizaj

Land Rover Defefender 110

7 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 23:04 Vetura , Deçan

110 tdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 23:58 Vetura , Pejë

Shitet Land Rover DEFENDER 2005

23 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim