Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Land Rover | Discovery Sport

09 Qer 09:31 ,

Braniku i pare për Land Rover Discovery Sport

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 11:08 ,

blej

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 20:38 ,

pjes

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Shk 20:55 ,

pjes

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 22:45 ,

Shitet Land Rover Discovery Sport Luxury 2015

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 21:36 ,

Ww 2 urgjent

150 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 09:29 ,

gjipa

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Jan 15:35 ,

She land roverin

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 01:04 ,

Land rover

25 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gush 17:47 ,

SHITET

3 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 12:46 ,

Dyskover me 7 ulse

25 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim