Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Land Rover | Model tjetër

27 Maj 10:54 ,

Range Rover Velar R-Dynamic

64 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Pri 00:48 ,

Shes Land Rover dizel

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 13:48 ,

Land Rover dizel

2 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 23:16 ,

Land Rover

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 19:14 ,

Land Rover

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Shk 15:00 ,

Land Rover 2.2 XS TDO4

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 16:22 ,

Land Rover Evoque 2.2 TD 4 Prestige

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 22:41 ,

Shitet Land Rover 1.8 benzinë (4×4)

28 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 23:51 ,

shitet

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 11:42 ,

Land rover

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Mar 17:32 ,

Land Rover

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 14:46 ,

Land Rover dizel

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:20 ,

Shes gjipin

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 10:53 ,

Shes rover ne gjendje te rregullt bej edhe ndrrime

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Jan 17:32 ,

Rover

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 09:16 ,

Land Rover

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 12:12 ,

Land Rover dizell rks 6 muj

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 15:44 ,

Shes Xhipin Landrover

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 10:54 ,

Land Rover rks 1 vjet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 15:07 ,

shitete

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Qer 15:51 ,

land rover

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 17:50 ,

Shes Land Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 20:57 ,

Land Rover

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 12:16 ,

Land rover

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim