Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Land Rover | Serie II

04 Shk 12:25 ,

gjipi eshte ne gjendje i mir

25 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 15:37 ,

Shitet Land Rover Serie IIA

Viti: 60-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim