Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Land Rover | Serie III

19 Tet 08:31 ,

Maqin per dru

700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim