Deçan | Makina | Vetura | Land Rover

29 Qer 10:47 ,

Range Rover

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 01:39 ,

Land rover freelander 2.0 4x4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 11:34 ,

Range Rover Sport Hse

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 09:36 ,

Range Rover sport 5.0

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Jan 23:20 ,

Range Rover sport 5.0

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Dhj 18:28 ,

Defender

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 14:03 ,

Xhip 5 Dyer

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 10:59 ,

Land Rover discovery

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 22:53 ,

Land Rover

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Maj 20:23 ,

ladrover diskover

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 11:49 ,

Range rover

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 20:11 ,

Shitet dhe nderrohet Land Roveri

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 18:34 ,

Land Rover

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Nën 19:42 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 22:41 ,

Shes Land Rover

12 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 14:29 ,

Shitet gjipi Land Rover

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Qer 20:43 ,

Land Rover Discover td5 shum i rujtun

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:59 ,

Land Rover

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 13:16 ,

Land Rover 4x4 2.0 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Jan 18:34 ,

Gjip

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 21:23 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim