Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Land Rover

Sot 18:15 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE SPORT NDRRIM ME BAGER

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Shitorja ,

RANGE ROVER EVOQUE 2015 I DOGANUAR 2.2 TD4 AUTOMAT

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:08 Shitorja ,

Rang Rover Evoque 2.2D DYNAMIC

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 ,

Land Rover Discovery 3 2.7TDV6 7 Ulse 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 ,

Range Rover Sport 2.7HSE 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 20:55 ,

Land Rover Discovery 3 2.7Diezel 7 Ulse 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:57 ,

Land Rover- Discovery 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 09:25 ,

Land Rover Discovery 3

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 14:50 ,

Range Rover Sport 3.0d HSE 2019

66 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 00:11 ,

Gjyp

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 13:56 ,

Range Rover Sport SDV6 HSE

69 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 11:22 ,

U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 20:13 ,

Auto pjse landrover

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 15:37 ,

U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 11:49 ,

U SHIT NGA AUTO SALLON FATIJONI

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 15:07 ,

shitete

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Jan 23:02 ,

Land Rover Discovery 2.5 tdi

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 18:47 ,

U Shit Nga A.S ''Drini''

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim