Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Land Rover

01 Qer 10:38 ,

Land Rover Freelander

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:40 ,

RANGE ROVER VELAR P380 R-Dynamic HSE

49 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 12:42 ,

SHES PJES PER LAND ROVER FREELANDER 1.8BENZIN 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Maj 07:57 ,

land rovet freelander 2.5 benzin automatik

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 12:40 ,

Land rover freelander 2.5 benzin automatik

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 21:42 ,

Land rover ferlander motorr v6 benxin

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Pri 12:11 ,

Land Rover 3,9 benzine

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 12:10 ,

Land Rover Freelander

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 20:28 ,

Land Rover

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 15:51 ,

LAND ROVER 1.8 BENZIN 4x4 10 MUJ RKS

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 19:21 ,

Urgjent shitet Land Rover Freelander

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 18:29 ,

Shitet

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Shk 11:32 ,

U shit

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 09:36 ,

Range Rover sport 5.0

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Shk 20:26 ,

LAND ROVER RR SPORT 30.0 S/C

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 11:29 ,

Shes landrover

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 23:20 ,

Range Rover sport 5.0

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Jan 17:53 ,

Shitet

9 909 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 14:58 ,

Land rover

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 22:38 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 11:49 ,

Land Rover

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 15:16 ,

Shite ose nrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 12:19 ,

Land rover

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 12:51 ,

land rover ferlander 2000 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Dhj 20:28 ,

SHES DHE NDRROJ LAND ROVER BENXIN 1.8

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Nën 09:07 ,

Shes Range Rover Sport 4.2 SuperStar Mundesi ndrri

10 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 17:29 ,

Shes Land Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Nën 19:14 ,

shes gjipin

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Nën 20:11 ,

00

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Tet 16:55 ,

Land Rover benzine 2000

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 08:30 ,

Neatly 2018 Range Rover Sport Autobiography

26 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 17:16 ,

Shitet Land Rover 1.8 benzin

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 20:47 ,

Shes land rover 1.8 benxin rks 4 muj bojm ndrrim

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 16:27 ,

Landrove 1.8 benzin 4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 15:10 ,

Land Rover Freelande 1.8 benz viti 2001

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 12:08 ,

Hillt Bosch

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 21:48 ,

Land Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 09:18 ,

Rang rover 4.6hse rks

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 22:53 ,

Land Rover

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 21:06 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2011

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 22:03 ,

Land rover 1.8

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Mar 19:00 ,

Land rover

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 21:39 ,

Shes dhe ndrroj Range Rover

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 16:03 ,

pjes per land rover feerlander

5 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Mar 20:33 ,

Shes Landrover 1.8 B RKS 8 Muj Boi Ndrrim

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 22:32 ,

Land rover

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 12:10 ,

Range rover

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 21:36 ,

Shite ose ndrohet land rover

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 19:29 ,

LAND ROVER

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 19:28 ,

LAND ROVER1.8

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim