Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Land Rover

28 Maj 02:05
Linku:
,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 15:17
Linku:
,

Range Rover Sport 3.0 HSE

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 14:15 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE SPORT NDRRIM ME BAGER

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

SHES DHE NDRROJ RANGE ROVER 2.7 HSE FULL RKS 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 ,

Land Rover Diskovery 4 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

AUTO PJES PER LAND ROVER FREELANDER 2.0d td4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 ,

Pjesë për Range Rover Sport 3.0d 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:41 ,

Land Rover Diskovery 4 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

•Range Rover Evoque 2.2 TD4 Automatik-Full Opcione

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:00 ,

Land Rover Discovery 3

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:53 ,

#Range Rover Sport- Facelift Autobiography 3.6 die

17 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 ,

SHES RANGE ROVER 3.0 HSE SPORT VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 ,

Land rover discovery 2.5d 4x4

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:05 ,

Range Rover 2.7 Disel Sport Paket

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:04 ,

Land Rover Freelander Tiptronic

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:59 ,

Shes Range Rover sport 2.7 dizell

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 ,

Shitet Range Rover 2.7 HSE Sport Diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Land Rover Diskovery 4 viti 2011 rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 ME DOGAN

18 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:04 ,

SHES VETUREN LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2016

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:28 Shitorja ,

RANGE ROVER EVOQUE 2015 I DOGANUAR 2.2 TD4 AUTOMAT

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:24 ,

LAND ROVER FREELANDER 2 dizell 2.2

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 ,

Range Rover Sport 3.0Hse 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:15 ,

Land Rover Discovery 3 2.7TDV6 7 Ulse 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

Range Rover Sport 2.7HSE 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:44 ,

Range Rover-Dizell Facelift

16 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06 ,

Range Rover 3.0 Sport Hse Ndrrohet

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

SHITET RANGE ROVER

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

Range Rover 3.0 Autobiografi

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:33 ,

Land Rover Discovery 2.7

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

Range Rover 2.7 HSE Sport

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:27 ,

Range rover

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:41 ,

RANGE ROVER SPORT km:155.000

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:38 ,

Range Rover 2.7 HSE Sport 155000

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:05 ,

Range Rover 2.7 sport

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:29 ,

Range Rover

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 11:45 ,

PJES PER LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:45 ,

Pjesë për Land Rover Discovery 2.7 TDV6 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:45 ,

Shes pjesë për LAND ROVER FREELANDER 2 2.2d 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:45 ,

Braniku i pare për Land Rover Discovery Sport

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:43 ,

Range Rover VOGUE FACELIFT 2011

18 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:38 ,

Range Rover Sport HSE 2.7 (2006)

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:38 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:00 ,

Land Rover Freelander II

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 19:43 ,

Land Rover Freelander 2 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:53 ,

Land Rover Defender 110

18 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Maj 15:42 ,

Range Rover URGJENT

14 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:17
Linku:
,

Range Rover Sport 3.0 HSE

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 12:07 ,

Range rover

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 11:44 ,

Range Rover Sport autobiography look

14 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim