Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Landwind

03 Mar 16:06 ,

Televizor samsung

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 19:33 ,

u shit

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Sht 20:22 ,

eshte ne menyre 100%

2 000 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 08:43 ,

Landwind 2.8 turbo diesel -06

4 400 EUR

Në fillim