Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Landwind

03 Mar 16:06 ,

Televizor samsung

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim