Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Landwind

18 Nën 19:33 ,

u shit

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim