Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus

Seri-ES , 1
Seri-GS , 2
Seri-IS , 7
Seri-LS , 1
Seri-LX , 7
Seri-RX , 8
CT 200h , 2
SC 400 , 1
SC 430 , 3
Sot 14:53 ,

She's ose ndroj edhe me material ndertimor

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 09:01 ,

She's ose ndroj

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Korr 22:31 ,

LEXUS RX 350

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Korr 22:31 ,

LEXUS RX 350

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Korr 22:31 ,

LEXUS RX 350

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Qer 20:02 ,

2019 LEXUS RX 350

6 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Qer 12:39 ,

Fairly Used 2018 Lexus Lx 570 For Sale

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 18:31 ,

sc 430

20 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Shk 01:08 ,

lexus sc 430

10 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Dhj 11:32 ,

LEXUS RX 350, 2006

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Dhj 11:24 ,

LEXUS RX 350, 2006

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Dhj 11:24 ,

LEXUS RX 350, 2006

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Dhj 11:24 ,

LEXUS RX 350 DIZEL 2006

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Gush 12:57 ,

Lexus Lx 570 Used 2016 Full Option For Sale

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 08:52 ,

Clean 2017 Lexus lx 570

23 000 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 21:54 ,

lexus sc 430

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 21:08 ,

Lexus 30

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Jan 19:11 ,

Lexus is 200

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Jan 15:59 ,

sc 430

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Maj 20:09 ,

golf2

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 18:48 ,

ajfon 6 1

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 08:50 ,

Regjistrimin e te gjitha veturave

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 19:28 ,

want to sell my lexus lx 570 2015 model

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Korr 09:42 ,

VW Golf 2

1 250 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Qer 12:22 ,

Shitet Lexus Is 200

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:10 ,

Shiten bicikellat të ardhur nga gjermania

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 22:29 ,

reno scenic

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 19:29 ,

Kampshtepiz

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Gush 12:25 ,

renault

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 17:15 ,

2014 Lexus LX 570

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 13:21 ,

Lexus IS 220 dizel -06

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:22 ,

Used 2014 Lexus Lx 570 for sale full optons

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 22:28 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Sht 15:43 ,

2014 Lexus LX 570 Full Options Suv Jeep

20 480 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999


Në fillim