Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | CT 200h

04 Tet 08:50 ,

Regjistrimin e te gjitha veturave

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 12:25 ,

renault

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim