Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | Model tjetër

07 Korr 09:42 ,

VW Golf 2

1 250 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Shk 12:10 ,

Shiten bicikellat të ardhur nga gjermania

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim