Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | SC 400

09 Maj 20:09 ,

golf2

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim