Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | SC 430

17 Shk 18:31 ,

sc 430

20 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Maj 21:54 ,

lexus sc 430

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 15:59 ,

sc 430

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim