Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | Seri-ES

ES 330 , 1
21 Jan 18:48 ,

ajfon 6 1

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim