Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | ES 350

22 Mar 18:15 ,

2016 Lexus RX F Sport

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim