Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | Seri-GS

GS 300 , 1
GS 430 , 1
16 Shk 01:08 ,

lexus sc 430

10 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Shk 21:08 ,

Lexus 30

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim