Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | GS 300

17 Shk 21:08 ,

Lexus 30

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim