Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | GS 430

16 Shk 01:08 ,

lexus sc 430

10 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim