Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | Seri-IS

IS 200 , 3
IS 220 , 1
IS-F , 2
01 Korr 17:19 ,

Lexus Is 200 viti: 1999

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Jan 19:11 ,

Lexus is 200

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 12:22 ,

Shitet Lexus Is 200

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 22:29 ,

reno scenic

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 13:21 ,

Lexus IS 220 dizel -06

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 22:28 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim