Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | IS 200

01 Korr 17:19 ,

Lexus Is 200 viti: 1999

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Jan 19:11 ,

Lexus is 200

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 12:22 ,

Shitet Lexus Is 200

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim