Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | IS 220

23 Pri 13:21 ,

Lexus IS 220 dizel -06

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim