Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | IS-F

02 Jan 22:29 ,

reno scenic

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 22:28 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim