Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lexus | Seri-LS

LS 460 , 1
22 Gush 19:29 ,

Kampshtepiz

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim