Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ligier

Ambra , 2
JS 50 L , 1
JS RC , 1
Optima , 1
X - Too , 2
20 Qer 08:02 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 07:50 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 22:13 ,

Shitet per marakli

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 09:50 ,

shitet zmadhusi

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 20:25 ,

Shes cisternen 3 mijë litra,

550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 08:17 ,

LIGIER BE UP

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Dhj 20:58 ,

Televizor Samsung

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 11:37 ,

Kasetofon

23 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim