Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ligier | JS 50 L

04 Dhj 20:58 ,

Televizor Samsung

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim