Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ligier | JS RC

13 Tet 11:37 ,

Kasetofon

23 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim