Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ligier

JS RC , 1
Optima , 1
X - Too , 1
06 Mar 09:50 ,

shitet zmadhusi

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 20:25 ,

Shes cisternen 3 mijë litra,

550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 11:37 ,

Kasetofon

23 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim