Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lincoln | Aviator

03 Pri 10:37 ,

Lincoln Aviator full

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 19:35 ,

Gjip amerikan

13 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 17:12 ,

U SHIT NGA AUTOSALLON FATIJONI

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim