Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lincoln | Continental

19 Nën 13:46 ,

Shitet Lincon Continental

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 19:18 ,

vetura per nuse

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Dhj 14:47 ,

Limusine Lincoln Continental

16 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim