Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lincoln | Mark

11 Korr 22:37 ,

PER DARSMA LINCOLN 1980 CLASIC ne kosove

Viti: 1980
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Maj 20:41 ,

Shes 4 Gomat 185/60/15 te veres

110 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 22:57 ,

lincion

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 13:26 ,

lincion

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 12:54 ,

lincion

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim