Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lincoln | Model tjetër

24 Gush 13:43 ,

Limozin

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 12:31 ,

shes kombin

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 23:55 ,

Limozin

14 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Tet 21:52 ,

Shitet limozina

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim