Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lincoln | Navigator

Dje 17:30 ,

Lincoln Navigator 5.4i 2004 AUTOMATIK 6 Ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 10:22 ,

Lincol Nevigator

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Korr 10:07 ,

Shitet Bejm edhe ndrrim

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 18:33 ,

Lincoln

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 17:48 ,

Linkoln

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 10:50 ,

2004 Lincoln full extra over 70.000$ on

24 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 01:40 ,

2004 Lincoln with over 70.000 extra on

33 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Qer 02:54 ,

Lincol navigator 2005 5.0

16 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Nën 00:55 ,

gjip shum i bukur per bosa

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Sht 23:11 ,

Lincoln Navigator Benzin/Pline

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 22:25 ,

Gjipi Super Luksoz.Full Extra

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim