Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lincoln | Town Car

21 Sht 14:41 ,

2 limuzina per dasma

23 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 17:31 ,

Limozin

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 09:46 ,

Shitet limozina ose nderrohet

12 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 20:51 ,

shitet limuzina lincoln

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 12:24 ,

LINCOLN TOWN CAR 4.6

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 08:44 ,

Shitet limozina

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Jan 21:49 ,

Limosin Limo

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 20:00 ,

Shitet

8 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 18:59 ,

Shitet

8 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 21:34 ,

LIMOZINA ME QERA PER AHNGJET TUAJA

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 09:09 ,

~Rent a Car & Limousine Te Dini~

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 19:37 ,

Limuzina Lincoln

8 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 19:09 ,

Limuzin LINCOLN

11 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:18 ,

Shitet Limozina

21 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 11:02 ,

Shitet limozina

16 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Nën 15:32 ,

shes limozinen

6 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 15:24 ,

shes veturen

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 01:40 ,

Limuzine

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 10:08 ,

Nimi limo -99

13 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 10:04 ,

Nimi limo -95

8 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 18:36 ,

Limuzina 1995viti rks 1vit

8 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 20:35 ,

Lincoln Town Car LIMOUSINE

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 23:51 ,

Limuzine

30 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Jan 21:12 ,

Milan

12 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999


Në fillim