Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lincoln

30 Maj 14:41 ,

2 limuzina per dasma

23 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 13:46 ,

Shitet Lincon Continental

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 10:37 ,

Lincoln Aviator full

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 21:49 ,

Limosin Limo

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 12:31 ,

shes kombin

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 14:00 ,

Shitte ndrrohet

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 19:35 ,

Gjip amerikan

13 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 19:18 ,

vetura per nuse

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Gush 21:34 ,

LIMOZINA ME QERA PER AHNGJET TUAJA

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 09:09 ,

~Rent a Car & Limousine Te Dini~

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 17:12 ,

U SHIT NGA AUTOSALLON FATIJONI

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Mar 19:37 ,

Limuzina Lincoln

8 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 19:18 ,

Shitet Limozina

21 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 11:02 ,

Shitet limozina

16 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Nën 15:32 ,

shes limozinen

6 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 15:24 ,

shes veturen

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 01:40 ,

Limuzine

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 21:52 ,

Shitet limozina

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Sht 15:07 ,

Shitet limo

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Sht 10:04 ,

Nimi limo -95

8 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 18:36 ,

Limuzina 1995viti rks 1vit

8 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 23:51 ,

Limuzine

30 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Dhj 03:58 ,

Limousin

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 23:11 ,

Lincoln Navigator Benzin/Pline

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 22:25 ,

Gjipi Super Luksoz.Full Extra

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim