Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lotus | Cortina

02 Pri 20:39 ,

Shitet orgjent

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim