Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lotus | Esprit

20 Nën 18:12 ,

Motorr sharra per beton

300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim