Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lotus | Evora

14 Nën 05:15 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim