Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lotus

Cortina , 1
Elan , 1
Evora , 1
14 Nën 05:15 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 19:38 ,

Jetta 1.3 benzin plin

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Pri 20:39 ,

Shitet orgjent

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 14:18 ,

Shes golf.2

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim