Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | MG | ZS

14 Mar 14:42 ,

mercedes

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Dhj 14:20 ,

U shit Flm Merrjep MG ZS 1.8 16 Ventillsh

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim