Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | MG | ZT

23 Dhj 12:10 ,

MG

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Jan 17:20 ,

MG ROVER ZT 180

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim