Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | MG

08 Gush 00:22 ,

autobus

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim