Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | MG

MGA , 7
TD , 1
TF , 1
ZR , 5
ZS , 1
ZT , 1
25 Mar 21:58 ,

Motor

240 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 11:20 ,

Shitet Golf 2

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Dhj 18:36 ,

Shes

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 17:29 ,

Blej termo 3kw ose 3.5kw me tulla

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 21:49 ,

Lifan 250 Cc

850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 11:06 ,

Shitet pikap

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 20:10 ,

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Dhj 17:01 ,

MG Rover 1.6 I 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 21:23 ,

Mercury Monterey

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 17:05 ,

Shitet vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 19:33 ,

shesim vektren bejm ndrrim

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 21:05 ,

Opel vektra Plin benzin

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 11:21 ,

Passat

500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Gush 14:54 ,

Ne Shitje MG ZR (Rover) SPort Viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 15:42 ,

Rover Mg Zr

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 21:21 ,

ml 320

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 10:51 ,

tirane

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Pri 20:09 ,

GJIP AMERIKAN SATURN VUE.

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 17:20 ,

MG ROVER ZT 180

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 08:45 ,

MG ZR

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 14:20 ,

U shit Flm Merrjep MG ZS 1.8 16 Ventillsh

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Korr 11:20 ,

MG 1.4 BENZIN 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 16:48 ,

rover mg 1.4 16v

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 17:56 ,

MG

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 11:58 ,

Xhip me targa te huaja

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim